Gösterilen sonuç sayısı: 7

Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan 100 ML / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı

14,90
BİOXİ® NERELERDE KULLANILIR? ·Ameliyatlardan, eksizyonlardan, ponksiyonlardan ve enjeksiyonlardan önce, cilt antisepsisi için ·Hastanın sağlam derisi ile temas sonrası (nabız, tansiyon ölçümü, fizik muayene) ·Hasta bakımı sırasında, ellerin kirli bölgeden temiz bölgeye taşınmasında ·Nötropenik ve immünsüpresif hastalarla temastan önce ·İzolasyon odasında bulunan hastalarla temastan önce ve sonra ·İnvaziv girişimlerde, eldiven giymeden önce ve sonra ·El yıkama lavabolarının yeterli sayıda olmadığı alanlarda ·Özellikle iş yükünün, hasta sayısının yoğun olduğu ünitelerde kullanılabilmektedir.

Bioxi® Dirsek Temaslı Duvara Monte Aparatı+El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan 1 LT.SP.

50,00
1 Litre Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan + Dirsek Temaslı Duvara Monte Aparatı EL VE CİLT DEZENFEKTANI ÜSTÜN KORUMA VE HİJYEN *Hijyenik el dezenfeksiyonunda ve cerrahi el dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır. *Yüksek düzey dezenfeksiyon olarak maximum etkinlik gösterir. *İyot, Alkol, Fenol, Aldehit gibi zararlı hiçbir kimyasal ve ağır metaller içermez. *Bakterilere, mantarlara, virüslere, sporlara, organik kontaminasyonlara hızlı bir etki gösterir. Örn.: (E-Coli, coliform mikroplar, salmonella, psödomona, trichophyton, staphlococcovs) *MRSA Virüsler, Polyo Virüs, H7N1 Virüsü, HINT Virüsüne karşı güvenilir etki. *Antraks sporlarına vs. maya ve küf mantarlarını yok eder. *Sık kullanıma uygun formüle edilmiştir. *Elde ve ciltte yapışma-kuruma-çatlama yapmaz, alkol gibi tahriş etmez. *Kimyasal ve şimik yanıklara sebep olmaz. *Dermatolojik olarak test edilmiştir. *Kötü kokuları yok eder. *Kullanım sonrasında durulama veya kurulamaya gerek yoktur.

Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan 30 LT / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı (ALKOLSÜZ)

750,00
Alkol,fenol gibi kimyasal içermeyen, yüksek düzey dezenfeksiyon, Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan 30LT / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı (ALKOLSÜZ) EL VE CİLT DEZENFEKTANI  Hipokloröz asit (HOCl) ile ÜSTÜN KORUMA VE HİJYEN *Hijyenik el dezenfeksiyonunda ve cerrahi el dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır. *Yüksek düzey dezenfeksiyon olarak maximum etkinlik gösterir. *İyot, Alkol, Fenol, Aldehit gibi zararlı hiçbir kimyasal ve ağır metaller içermez. *Bakterilere, mantarlara, virüslere, sporlara, organik kontaminasyonlara hızlı bir etki gösterir. Örn.: (E-Coli, coliform mikroplar, salmonella, psödomona, trichophyton, staphlococcovs) *MRSA Virüsler, Polyo Virüs, H7N1 Virüsü, HINT Virüsüne karşı güvenilir etki. *Antraks sporlarına vs. maya ve küf mantarlarını yok eder. *Sık kullanıma uygun formüle edilmiştir. *Elde ve ciltte yapışma-kuruma-çatlama yapmaz, alkol gibi tahriş etmez. *Kimyasal ve şimik yanıklara sebep olmaz. *Dermatolojik olarak test edilmiştir. *Kötü kokuları yok eder. *Kullanım sonrasında durulama veya kurulamaya gerek yoktur.

Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan 5 LT / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı

169,00
Alkol,fenol gibi kimyasal içermeyen, yüksek düzey dezenfeksiyon Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan 5LT / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı EL VE CİLT DEZENFEKTANI Hipokloröz asit (HOCl) ile ÜSTÜN KORUMA VE HİJYEN *Hijyenik el dezenfeksiyonunda ve cerrahi el dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır. *Yüksek düzey dezenfeksiyon olarak maximum etkinlik gösterir. *İyot, Alkol, Fenol, Aldehit gibi zararlı hiçbir kimyasal ve ağır metaller içermez. *Bakterilere, mantarlara, virüslere, sporlara, organik kontaminasyonlara hızlı bir etki gösterir. Örn.: (E-Coli, coliform mikroplar, salmonella, psödomona, trichophyton, staphlococcovs) *MRSA Virüsler, Polyo Virüs, H7N1 Virüsü, HINT Virüsüne karşı güvenilir etki. *Antraks sporlarına vs. maya ve küf mantarlarını yok eder. *Sık kullanıma uygun formüle edilmiştir. *Elde ve ciltte yapışma-kuruma-çatlama yapmaz, alkol gibi tahriş etmez. *Kimyasal ve şimik yanıklara sebep olmaz. *Dermatolojik olarak test edilmiştir. *Kötü kokuları yok eder. *Kullanım sonrasında durulama veya kurulamaya gerek yoktur.

Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan Sprey 1 LT / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı (ALKOLSÜZ)

59,00
Alkol, fenol gibi kimyasal içermeyen, yüksek düzey dezenfeksiyon Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan Sprey 1LT / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı (ALKOLSÜZ) EL VE CİLT DEZENFEKTANI  Hipokloröz asit (HOCl) ile ÜSTÜN KORUMA VE HİJYEN *Hijyenik el dezenfeksiyonunda ve cerrahi el dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır. *Yüksek düzey dezenfeksiyon olarak maximum etkinlik gösterir. *İyot, Alkol, Fenol, Aldehit gibi zararlı hiçbir kimyasal ve ağır metaller içermez. *Bakterilere, mantarlara, virüslere, sporlara, organik kontaminasyonlara hızlı bir etki gösterir. Örn.: (E-Coli, coliform mikroplar, salmonella, psödomona, trichophyton, staphlococcovs) *MRSA Virüsler, Polyo Virüs, H7N1 Virüsü, HINT Virüsüne karşı güvenilir etki. *Antraks sporlarına vs. maya ve küf mantarlarını yok eder. *Sık kullanıma uygun formüle edilmiştir. *Elde ve ciltte yapışma-kuruma-çatlama yapmaz, alkol gibi tahriş etmez. *Kimyasal ve şimik yanıklara sebep olmaz. *Dermatolojik olarak test edilmiştir. *Kötü kokuları yok eder. *Kullanım sonrasında durulama veya kurulamaya gerek yoktur.

Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan 250 ML / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı (ALKOLSÜZ)

29,90
Alkol, fenol gibi kimyasal içermeyen, yüksek düzey dezenfeksiyon   Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan 250ml / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı (ALKOLSÜZ) EL VE CİLT DEZENFEKTANI  Hipokloröz asit (HOCl) ile ÜSTÜN KORUMA VE HİJYEN *Hijyenik el dezenfeksiyonunda ve cerrahi el dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır. *Yüksek düzey dezenfeksiyon olarak maximum etkinlik gösterir. *İyot, Alkol, Fenol, Aldehit gibi zararlı hiçbir kimyasal ve ağır metaller içermez. *Bakterilere, mantarlara, virüslere, sporlara, organik kontaminasyonlara hızlı bir etki gösterir. Örn.: (E-Coli, coliform mikroplar, salmonella, psödomona, trichophyton, staphlococcovs) *MRSA Virüsler, Polyo Virüs, H7N1 Virüsü, HINT Virüsüne karşı güvenilir etki. *Antraks sporlarına vs. maya ve küf mantarlarını yok eder. *Sık kullanıma uygun formüle edilmiştir. *Elde ve ciltte yapışma-kuruma-çatlama yapmaz, alkol gibi tahriş etmez. *Kimyasal ve şimik yanıklara sebep olmaz. *Dermatolojik olarak test edilmiştir. *Kötü kokuları yok eder. *Kullanım sonrasında durulama veya kurulamaya gerek yoktur.

Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan 150 ML /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı (ALKOLSÜZ)

19,90
Alkol, fenol gibi kimyasal içermeyen, yüksek düzey dezenfeksiyon Bioxi® El ve Cilt Antiseptik Dezenfektan 150ml /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı (ALKOLSÜZ) EL VE CİLT DEZENFEKTANI Hipokloröz asit (HOCl) ile ustun koruma *Hijyenik el dezenfeksiyonunda ve cerrahi el dezenfeksiyonunda kullanılmaktadır. *Yüksek düzey dezenfeksiyon olarak maximum etkinlik gösterir. *İyot, Alkol, Fenol, Aldehit gibi zararlı hiçbir kimyasal ve ağır metaller içermez. *Bakterilere, mantarlara, virüslere, sporlara, organik kontaminasyonlara hızlı bir etki gösterir. Örn.: (E-Coli, coliform mikroplar, salmonella, psödomona, trichophyton, staphlococcovs) *MRSA Virüsler, Polyo Virüs, H7N1 Virüsü, HINT Virüsüne karşı güvenilir etki. *Antraks sporlarına vs. maya ve küf mantarlarını yok eder. *Sık kullanıma uygun formüle edilmiştir. *Elde ve ciltte yapışma-kuruma-çatlama yapmaz, alkol gibi tahriş etmez. *Kimyasal ve şimik yanıklara sebep olmaz. *Dermatolojik olarak test edilmiştir. *Kötü kokuları yok eder. *Kullanım sonrasında durulama veya kurulamaya gerek yoktur.

Bioxi® Ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı’nca ürün yönetmeliğine uygun olmakla beraber firmamız, Sağlık Bakanlığı Ruhsatına, Tarım Gıda ve Hayvancılık Onayına, Almanya ve Amerika Lisanslarına sahiptir.