Blog

Evcil Hayvan Bakım Ürünleri

evcil hayvan bakim urunleri evcil hayvan lara nasil bakim yapilir

Evcil hayvan bakım ürünleri,

ev içerisinde beslenen kedi, köpek ve kuş gibi hayvanların daha temiz ve sağlıklı olması için tercih edilir. Günümüzde evcil hayvanların bakımı sırasında kullanılan birçok ürün vardır. Bu ürünlerin her biri farklı faydalara sahip olmakta ve evcil hayvanların hem daha sağlıklı büyümelerini hem de daha sağlıklı yaşamalarını sağlamaktadır.

Siz de evcil hayvan bakımı için BİOXİ ürünlerine ulaşmak ve kolaylıkla satın almak için dezenfektanci.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan evcil hayvan kategorisi sayesinde çok daha kısa süreler içerisinde ürünlere ulaşabilir, kullanım amaçlarını öğrenebilir ve dilediğiniz ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Evcil hayvanların bakımı ve sağlığı açısından büyük önem taşıyan hijyenik bakım ürünlerinin her birine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Evcil Hayvan Bakım Ürünleri Nelerdir?

Evcil hayvan bakımı için günümüzde tercih edilmekte olan birçok ürün vardır. Bu ürünlerin her biri kedi veya köpek gibi evcil hayvanların daha temiz ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Bu sebeple mama ve diğer ihtiyaçlar kadar önem taşıyan ürünlerdir.

evcil hayvan bakım ürünleri

Dezenfektanci.com güvencesiyle evcil hayvanlarınızın bakımı için kullanabileceğiniz çok sayıda ürün sizlere sunulmaktadır. Evcil hayvan bakım ürünleri ve modelleri genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Susuz Kuru Köpük Şampuan Modelleri

Susuz kuru köpük şampuan modelleri ile evcil hayvanlarınızı suya ihtiyaç duymadan temizleyebilirsiniz. Kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar için tercih edilen bu şampuanlar, evcil hayvanlarınızın daha temiz olmasını sağlar. Bununla birlikte aynı zamanda kedi köpek şampuanının dolaşım açıcı özellikleri de bulunmaktadır. Bu ürünle birlikte çok amaçlı 5’li temizlik havlusuna da sahip olmanız mümkündür.

  • Pati temizleme köpüğü

Dezenfektanci.com güvencesiyle sizlere ulaştırılmakta olan bir diğer ürün ise pati temizleme köpüğüdür. Bu köpük sayesinde su kullanmadan köpek ve kedilerin patisini temizleyebilmeniz mümkündür. Sprey halinde satılan bu köpükler ile evcil hayvanlarınız hem temizlenebilir hem de daha sağlıklı olabilir.

  • Dolaşıklık açıcı sprey

Kedi ve köpeklerin tüylerinin bakımı fazlasıyla önemlidir. Uzun ve sıkı tüyler birbirine dolanabilir. Bunun için dolaşıklık açıcı sprey kullanarak hem birbirine giren tüyleri düzeltebilir hem de evcil hayvanınızın daha temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

  • Hayvan Dezenfektanı

Hayvan dezenfektanı ürünlerini küçükbaş tüm hayvanlar için kullanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde hayvanlarınızın çeşitli hastalıklardan ve virüslerden korunmasını sağlayabilirsiniz.

Bu ürünlerin yanı sıra çok sayıda ürün çeşidi de dezenfektanci.com güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Evcil hayvan bakım ürünleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve tüm ürünlere ulaşmak için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evcil Hayvan Bakım Ürünleri Fiyatı Ne Kadar?

Evcil hayvan bakım ürünleri fiyatı, her bir ürün için farklı olarak belirlenmektedir. Çok sayıda evcil hayvan ürünlerini sizlere ulaştıran dezenfektanci.com, uygun fiyat garantisi altında kaliteli ürünlere ulaşmanıza olanak sağlar. Her bakım ürünü için fiyatlar belirlenirken birçok faktör baz alınmaktadır. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Ürünlerin kaç ml olduğu,
  • Ürünlerin özellikleri ve faydaları,
  • Hangi evcil hayvanlarda kullanılabildiği,
  • Ürün modelleri ve seçenekleri,
  • Ürünün markası,

Ürünlerin özellikleri doğrultusunda fiyatlar belirlenmektedir. Ancak web sitemizi tercih ederek her koşulda uygun fiyatlı evcil hayvan bakım ürünleri satın alabilmeniz mümkündür. Fiyatlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan malzemeleri toptan veya perakende olarak sizlere sunulmaktadır. Dezenfektanci.com web sayfamızı ziyaret ederek veya firmamız ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür. Siz de evcil hayvan bakımında kullanabileceğiniz kaliteli ürünler için bizi tercih edebilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir