Gösterilen sonuç sayısı: 5

Bioxi® Sebze Meyve Yıkama Solüsyonu 5 LT

89,00
Bioxi Sebze Meyve Yıkama Solüsyonu İleri Alman Teknolojisi ile üretilen Bioxi Mutfak Sebze, meyve ve salatalar ile gıdaların temas ettiği yüzeylerin hijyeni için en etkili yeni nesil dezenfektanlar arasında yer alan Hipokloröz içermektedir. Elektroliz yöntemi ile toksik madde içermeden üretilen Bioxi Mutfak zararlı patojenleri saniyeler içerisinde etkisiz hale getirerek su haline dönüşür, böylece uygulandığı gıda ve yüzeylerde kalıntı bırakmaz. ISO, OHSAS, FDA, EPA, CE ve HELAL Gıda Sertifikaları ve yeterlilik belgelerine sahip Bioxi Mutfak, üstün kalitesi ile mutfağınızın vazgeçilmezi olacaktır. Bioxi Mutfak, mutfağınızın ve gıdalarınızın hijyeninde etkin bir temizlik ile sağlığınızı korumanızda en etkin yardımcıdır. Yıkadığınız Meyve, Sebze ve Salataları güvenle tüketirken, gıdalarınızı hazırladığınız mutfak ekipmanları ve yüzeyleri ağır metal ve zararlı kimyasallar içeren ürünler kullanmadan güvenli bir şekilde hijyeni sağlayabilirsiniz. Aileniz, misafirleriniz, müşterileriniz sağlıklı ve güvenli bir mutfakta hazırladığınız o lezzetli yemekleri tadarken sizde kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz.

Bioxi® Sebze Meyve Yıkama Solüsyonu 1 LT

29,90
Bioxi Sebze Meyve Yıkama Solüsyonu 1 lt *Sebze, Meyve ve Salataların yıkanmasında, *Sebze, Meyve ve Salataların üzerindeki olası tarım ilaçlarının azaltılmasında, *Gıda ile teması olan yüzeylerin hijyeninde, *Mutfak ekipmanlarının temizliği ve hijyeninde, *Kesme tahtası, saklama kapları, tencere, bıçak, servis tahtaları benzeri mutfak gereçlerinin hijyeninde, *Mutfak gereçlerinde oluşan kötü kokuların giderilmesinde, *Buzdolabı ve derin dondurucuların hijyeninde ve oluşan kötü kokuların giderilmesinde, *Bioxi Mutfak ile hazırlanan buz ile paketlenen taze yiyecekler, sebzeler, et ve deniz ürünleri üzerindeki patojen yüklerini azaltacağından ürünlerin; taşıma, depolama ve rafta kalma süresini uzatmaktadır.

Bioxi® Gıda Alanı Dezenfektanı 30 LT /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı

435,00
Gıda Alanı Dezenfektanı 30 lt GIDA Hipokloröz asit (HOCl) bazlı •Bioxi® ile, gıda ve hazır yiyecek üretim tesislerinde, bilinen bütün tehlikeli mikroplara karşı (bakteri, mantar, mayalar, virüsler, küfler ve sporlar) kullanılan geleneksel kimyasal dezenfektanlara göre çok daha etkilidir. •Bioxi® hiçbir toksik etkisi yoktur ve herhangi bir toksik yan ürün oluşturmaz. •Virüs, Bakteri, Mantar, Alg, Tüberkilosidal, Spor gibi zararlı mikroorganizmalar üzerindeki etkisi kanıtlanmıştır.

Bioxi® Gıda Alanı Dezenfektanı 5LT /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı

135,00
Bioxi® Gıda Alanı Dezenfektanı 5LT /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı GIDA Hipokloröz asit (HOCl) bazlı •Bioxi® ile, gıda ve hazır yiyecek üretim tesislerinde, bilinen bütün tehlikeli mikroplara karşı (bakteri, mantar, mayalar, virüsler, küfler ve sporlar) kullanılan geleneksel kimyasal dezenfektanlara göre çok daha etkilidir. •Bioxi® hiçbir toksik etkisi yoktur ve herhangi bir toksik yan ürün oluşturmaz. •Virüs, Bakteri, Mantar, Alg, Tüberkilosidal, Spor gibi zararlı mikroorganizmalar üzerindeki etkisi kanıtlanmıştır.

Bioxi® Gıda Alanı Dezenfektanı 1LT /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı

37,50
Bioxi® Gıda Alanı Dezenfektanı 1LT /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı GIDA Hipokloröz asit (HOCl) bazlı •Bioxi® ile, gıda ve hazır yiyecek üretim tesislerinde, bilinen bütün tehlikeli mikroplara karşı (bakteri, mantar, mayalar, virüsler, küfler ve sporlar) kullanılan geleneksel kimyasal dezenfektanlara göre çok daha etkilidir. •Bioxi® hiçbir toksik etkisi yoktur ve herhangi bir toksik yan ürün oluşturmaz. •Virüs, Bakteri, Mantar, Alg, Tüberkilosidal, Spor gibi zararlı mikroorganizmalar üzerindeki etkisi kanıtlanmıştır.