Hakkımızda

Bioxi Dezenfektan'dan dezenfektanci.com

T.C. Sağlık Bakanlığı’nca ürün yönetmeliğine uygun olmakla beraber firmamız, Sağlık Bakanlığı Ruhsatına, Almanya ve Amerika Lisanslarına sahiptir. Ayrıca EPA (Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Ajansı), WHO(Dünya Sağlık Örgütü), FDA; No.178.1010 (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi), BAUA; N-21957 (Almanya Federal İş sağlığı ve Güvenliği) kayıtlarına ve ISO 9001:2008, ISO13485, OHSAS 18001, HELAL ve CE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir.

Bioxi® marka dezenfektan ürünlerimiz tecrübeli ve konusunda donanımlı kadromuzca Avrupa standartlarına uygun üretilmektedir. Ürünlerimizin tamamı T. C. Sağlık Bakanlığı’nca ürün yönetmeliğine uygun olmakla beraber firmamız, Sağlık Bakanlığı Ruhsatına, Almanya ve Amerika Lisanslarına sahiptir. Ayrıca EPA (Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Ajansı), WHO(Dünya Sağlık Örgütü), FDA; No.178.1010 (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi), BAUA; N-21957 (Almanya Federal İş sağlığı ve Güvenliği) kayıtlarına ve ISO 9001:2008, ISO13485, OHSAS 18001, HELAL ve CE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. Firmamız aynı zamanda Alman teknolojisi OXILITE Technik Alman Lisansına Sahiptir.

Vizyon & Misyon; Vizyonumuz, ekolojik, sağlıklı ve güvenilir ürünleri insanlığın tüketimine sunarak, değer yaratan, alanında lider ve pazar belirleyici şirket olmak. Misyonumuz, AR-GE mantığını ve kaynaklarını en verimli ve etkin şekilde kullanarak, kaliteli, çevre ve insan sağlığı üzerine faydalı olan biyosidal ürünleri ilgililerine arz etmektir. Sektöründe evrensel boyutta öncü olmayı hedef edinen BİOXİ BİOTEM OKSİLİTE MEDİKAL, konusunda uzman personeli, teknik destek anlayışı, önce hizmet görüşüyle çalışmalarını ve başarılarını sürdürmektedir.