Gösterilen sonuç sayısı: 3

Bioxi®PH Regülatörü – PH Düşürücü – PH Düzenleyici 30 LT

695,00
Bioxi Su PH Regülatörü - PH Düşürücü - PH Düzenleyici 30 lt PH REGÜLATÖRÜ *Kullanılan suyun pH sını düzenler. *Solüsyonun pH değerini düşürerek karışımın ve Demir, Bakır, Bor, Çinko gibi mikro elementlerin yaprak ve köklerden daha iyi alınmasını sağlar. *Tarımsal üründe kullanılan suyun pH sını düşürür. *Yüksek pH değerinde alınamayan mikro elementlerin alımını artırır. *Güçlü oksidasyon özelliği sayesinde antimiktobiyal özellik gösterir. *Oksidasyon özelliği sayesinde su ve su ile bulaşan hastalık elementlerini dezenfekte eder. *%100 organik bir üründür. Biyofilm: Su ile temas eden yüzeyler oluşan kolonize mikroorganizma tabakası mikrop yuvası olarak tanımlanır. Sektördeki önemi: suyun hijyen kalitesini ve temizliğini olumsuz etkiler. Depolarda ve suyun geçtiği borularda biyokorozyona neden olup tekrar yenileme ve bakım masrafı yol açar.

Bioxi®PH Regülatörü – PH Düşürücü – PH Düzenleyici 5 LT

165,00
Bioxi® PH Regülatörü 5LT Su PH Regülatörü - PH Düşürücü - PH Düzenleyici 5 lt PH REGÜLATÖRÜ *Kullanılan suyun pH sını düzenler. *Solüsyonun pH değerini düşürerek karışımın ve Demir, Bakır, Bor, Çinko gibi mikro elementlerin yaprak ve köklerden daha iyi alınmasını sağlar. *Tarımsal üründe kullanılan suyun pH sını düşürür. *Yüksek pH değerinde alınamayan mikro elementlerin alımını artırır. *Güçlü oksidasyon özelliği sayesinde antimiktobiyal özellik gösterir. *Oksidasyon özelliği sayesinde su ve su ile bulaşan hastalık elementlerini dezenfekte eder. *%100 organik bir üründür. Biyofilm: Su ile temas eden yüzeyler oluşan kolonize mikroorganizma tabakası mikrop yuvası olarak tanımlanır. Sektördeki önemi: suyun hijyen kalitesini ve temizliğini olumsuz etkiler. Depolarda ve suyun geçtiği borularda biyokorozyona neden olup tekrar yenileme ve bakım masrafı yol açar.

Bioxi®PH Regülatörü – PH Düşürücü – PH Düzenleyici 1LT

70,00
Bioxi Su PH Regülatörü - PH Düşürücü - PH Düzenleyici 1 lt PH REGÜLATÖRÜ *Kullanılan suyun pH sını düzenler. *Solüsyonun pH değerini düşürerek karışımın ve Demir, Bakır, Bor, Çinko gibi mikro elementlerin yaprak ve köklerden daha iyi alınmasını sağlar. *Tarımsal üründe kullanılan suyun pH sını düşürür. *Yüksek pH değerinde alınamayan mikro elementlerin alımını artırır. *Güçlü oksidasyon özelliği sayesinde antimiktobiyal özellik gösterir. *Oksidasyon özelliği sayesinde su ve su ile bulaşan hastalık elementlerini dezenfekte eder. *%100 organik bir üründür. Biyofilm: Su ile temas eden yüzeyler oluşan kolonize mikroorganizma tabakası mikrop yuvası olarak tanımlanır. Sektördeki önemi: suyun hijyen kalitesini ve temizliğini olumsuz etkiler. Depolarda ve suyun geçtiği borularda biyokorozyona neden olup tekrar yenileme ve bakım masrafı yol açar.

Bioxi® Ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı’nca ürün yönetmeliğine uygun olmakla beraber firmamız, Sağlık Bakanlığı Ruhsatına, Tarım Gıda ve Hayvancılık Onayına, Almanya ve Amerika Lisanslarına sahiptir.