Gösterilen sonuç sayısı: 9

Bioxi® Beezy Arıcılık ve Koloni Dezenfektanı 5 LT

149,00
Bioxi® Beezy Arıcılık ve Koloni Dezenfektanı 5 lt Bioxi – BeeZy® ile Hastalıklara SON BeeZy®, kovan içinde arılara ve bala toksik etki yapmadan tüm yüzeylerde arıcılık sektöründe ekonomik zarara neden mikroorganizma (bakteri, virüs ve mantar) gelişimini hızlı ve güvenilir bir şekilde yok eden özel bir dezenfektandır. Oldukça güçlü ve geniş bir anti mikrobiyal etkiye sahiptir. Kovanınızı istila etmek isteyen zararlılardan korumak için Bioxi – BeeZy® en önemli yardımcınızdır.

Bioxi® Beezy Arıcılık ve Koloni Dezenfektanı 750 ML

35,00
Bioxi® Beezy Arıcılık ve Koloni Dezenfektanı 750 ml Bioxi – BeeZy® ile Hastalıklara SON BeeZy®, kovan içinde arılara ve bala toksik etki yapmadan tüm yüzeylerde arıcılık sektöründe ekonomik zarara neden mikroorganizma (bakteri, virüs ve mantar) gelişimini hızlı ve güvenilir bir şekilde yok eden özel bir dezenfektandır. Oldukça güçlü ve geniş bir anti mikrobiyal etkiye sahiptir. Kovanınızı istila etmek isteyen zararlılardan korumak için Bioxi – BeeZy® en önemli yardımcınızdır.

Bioxi® Veteriner ve Hayvan Dezenfektanı 30 LT / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı

595,00
Bioxi® Veteriner ve Hayvan Dezenfektanı 30LT / Hipokloröz asit (HOCl) bazlı VETERİNER VE HAYVANCILIK DEZENFEKTANI Hipokloröz asit (HOCl) bazlı *Hayvancılıkta Yüksek Öncelikli olan Dezenfeksiyon; özellikle hayvan girişinin yoğun olduğu ve farklı orijinden gelen hayvanların bir arada bulunduğu besi işletmelerinde çok önemli bir yer tutmaktadır. *Barınaklarda dezenfeksiyon belli periyodlarla ve azami dikkatle yapıldığında hastalık etmenlerini ciddi boyutta engellemekte ve hasatlıkların kontrolünde büyük avantaj sağlamaktadır. *Hayvanlar stres zahmet ve masrafları beraberinde getiren ishale ve koli bakterilerinin meydana getirdiği hastalık etmenlerinin yok edilmesini sağlar. *Birçok hayvanın bir arada bulunması hayvan sağlığı açısından bakteri ve virüslerin üremesi an meselesidir. Hastalık yapan etmenleri engellemek için tüm alanlarda Bioxi kullanılmalıdır. *Foglama yolu ile yapılan dezenfeksiyon sonucunda ulaşılamayan tüm alanlara BİOXİ kolaylıkla ulaşır. *Çiftliklerinizde uygulanan rutin temizlik ve kullandığınız kimyasallar, virüsler ve sporlu bakteriler başta olmak üzere birçok zararlı mikroorganizmayı gidermek için yeterli değildir. *Süt sağım sistemleri, soğutma tankları, iletim boruları, biberon vb. süt ile bulaşık ekipmanlarda temizlik ile giderilemeyen kalıntı ve tabakalar, patojenler için uygun besi ortamlarıdır. Süte bulaşan başta bakteriler olmak üzere zararlı patojenler, sütün değerini ve kalitesini düşürerek gıda kaynaklı hastalıklara sebep olabilir. *Süt ineklerinde sıkça görülen Mastitis sorununu büyük ölçüde önler. *Büyük baş hayvanların tırnak aralarındaki ve vücutlarındaki mantar oluşumunu engeller. *Düzenli uygulama Periyodu ile Bakterileri, mantarları, koli bakterilerini, legionella, salmonella, brucella gibi zararlı bakterileri yok eder. Virüsleri başarılı şekilde inaktif hale getirir. *Ortamda ki Mikroorganizmaların yükünü düşürdüğünde Yemden yararlanma oranını artar. *Büyümeyi hızlanır, verimi yükselir. *Hayvan derisinin sağlıklı olmasını sağlar.

Bioxi® Veteriner ve Hayvan Dezenfektanı 5 LT /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı

155,00
Bioxi® Veteriner ve Hayvan Dezenfektanı 5LT /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı VETERİNER VE HAYVANCILIK DEZENFEKTANI Hipokloröz asit (HOCl) bazlı *Hayvancılıkta Yüksek Öncelikli olan Dezenfeksiyon; özellikle hayvan girişinin yoğun olduğu ve farklı orijinden gelen hayvanların bir arada bulunduğu besi işletmelerinde çok önemli bir yer tutmaktadır. *Barınaklarda dezenfeksiyon belli periyodlarla ve azami dikkatle yapıldığında hastalık etmenlerini ciddi boyutta engellemekte ve hasatlıkların kontrolünde büyük avantaj sağlamaktadır. *Hayvanlar stres zahmet ve masrafları beraberinde getiren ishale ve koli bakterilerinin meydana getirdiği hastalık etmenlerinin yok edilmesini sağlar. *Birçok hayvanın bir arada bulunması hayvan sağlığı açısından bakteri ve virüslerin üremesi an meselesidir. Hastalık yapan etmenleri engellemek için tüm alanlarda Bioxi kullanılmalıdır. *Foglama yolu ile yapılan dezenfeksiyon sonucunda ulaşılamayan tüm alanlara BİOXİ kolaylıkla ulaşır. *Çiftliklerinizde uygulanan rutin temizlik ve kullandığınız kimyasallar, virüsler ve sporlu bakteriler başta olmak üzere birçok zararlı mikroorganizmayı gidermek için yeterli değildir. *Süt sağım sistemleri, soğutma tankları, iletim boruları, biberon vb. süt ile bulaşık ekipmanlarda temizlik ile giderilemeyen kalıntı ve tabakalar, patojenler için uygun besi ortamlarıdır. Süte bulaşan başta bakteriler olmak üzere zararlı patojenler, sütün değerini ve kalitesini düşürerek gıda kaynaklı hastalıklara sebep olabilir. *Süt ineklerinde sıkça görülen Mastitis sorununu büyük ölçüde önler. *Büyük baş hayvanların tırnak aralarındaki ve vücutlarındaki mantar oluşumunu engeller. *Düzenli uygulama Periyodu ile Bakterileri, mantarları, koli bakterilerini, legionella, salmonella, brucella gibi zararlı bakterileri yok eder. Virüsleri başarılı şekilde inaktif hale getirir. *Ortamda ki Mikroorganizmaların yükünü düşürdüğünde Yemden yararlanma oranını artar. *Büyümeyi hızlanır, verimi yükselir. *Hayvan derisinin sağlıklı olmasını sağlar.

Bioxi® Veteriner ve Hayvan Dezenfektanı 1 LT /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı

45,00
Bioxi® Veteriner ve Hayvan Dezenfektanı 1LT /Hipokloröz asit (HOCl) bazlı VETERİNER VE HAYVANCILIK DEZENFEKTANI Hipokloröz asit (HOCl) bazlı *Hayvancılıkta Yüksek Öncelikli olan Dezenfeksiyon; özellikle hayvan girişinin yoğun olduğu ve farklı orijinden gelen hayvanların bir arada bulunduğu besi işletmelerinde çok önemli bir yer tutmaktadır. *Barınaklarda dezenfeksiyon belli periyodlarla ve azami dikkatle yapıldığında hastalık etmenlerini ciddi boyutta engellemekte ve hasatlıkların kontrolünde büyük avantaj sağlamaktadır. *Hayvanlar stres zahmet ve masrafları beraberinde getiren ishale ve koli bakterilerinin meydana getirdiği hastalık etmenlerinin yok edilmesini sağlar. *Birçok hayvanın bir arada bulunması hayvan sağlığı açısından bakteri ve virüslerin üremesi an meselesidir. Hastalık yapan etmenleri engellemek için tüm alanlarda Bioxi kullanılmalıdır. *Foglama yolu ile yapılan dezenfeksiyon sonucunda ulaşılamayan tüm alanlara BİOXİ kolaylıkla ulaşır. *Çiftliklerinizde uygulanan rutin temizlik ve kullandığınız kimyasallar, virüsler ve sporlu bakteriler başta olmak üzere birçok zararlı mikroorganizmayı gidermek için yeterli değildir. *Süt sağım sistemleri, soğutma tankları, iletim boruları, biberon vb. süt ile bulaşık ekipmanlarda temizlik ile giderilemeyen kalıntı ve tabakalar, patojenler için uygun besi ortamlarıdır. Süte bulaşan başta bakteriler olmak üzere zararlı patojenler, sütün değerini ve kalitesini düşürerek gıda kaynaklı hastalıklara sebep olabilir. *Süt ineklerinde sıkça görülen Mastitis sorununu büyük ölçüde önler. *Büyük baş hayvanların tırnak aralarındaki ve vücutlarındaki mantar oluşumunu engeller. *Düzenli uygulama Periyodu ile Bakterileri, mantarları, koli bakterilerini, legionella, salmonella, brucella gibi zararlı bakterileri yok eder. Virüsleri başarılı şekilde inaktif hale getirir. *Ortamda ki Mikroorganizmaların yükünü düşürdüğünde Yemden yararlanma oranını artar. *Büyümeyi hızlanır, verimi yükselir. *Hayvan derisinin sağlıklı olmasını sağlar.

Bioxi® Animal Health Sprey 500 ML

89,90
BİOXİ ANİMAL HEALTH SADECE HAYVAN SAĞLIĞINDA KULLANILIR *Alkol, iyot, antibiyotik, steroid, bitkisel yağ ve hiçbir kimyasal madde içermez. *Bioxi ileri teknoloji kullanılarak üretilen yeni nesil bir yara bakım antiseptiğidir. *Yara bölgesinde zararlı Mikroorganizmaları etkisiz hale getirirken, aynı zamanda yaranın iyileşmesini ve doku yenilenmesini de destekler. *Bakteriler, Virüsler ve Mantarların duvar yapısından DNA ‘ sına kadar tüm yaşamsal fonksiyonlarına etki ederek saniyeler içerisinde öldürür. *Memeli canlıların cilt dokusu ile uyumlu olarak dengeli bir pH ‘a sahip olan Bioxi; · Her türlü yaranın yıkanması,(İrrigasyonu) · Ölü dokuların temizliği (Debridmanı) · Bir açık yarada bulunan yabancı cisimlerin, hasarlı veya enfekte dokuların, cerrahi olarak tamamen çıkarılması ve yaranın temizlenmesi sırasında güvenle uygulanabilir. *Klinik çalışmalarda irrite (Tahriş edici) olmadığı kanıtlanmıştır. *Açık yara üzerine uygulandığında ağrı, acı ya da yanma hissi yaratmaz. *Herhangi bir kalıntı bırakmaz ve yıkama gerektirmez. *Uygulayan kişilerin herhangi bir koruma önlemi almasına gerek yoktur.

Bioxi® Animal Health Sprey 250 ML

69,90
Bioxi® Animal Health Sprey (HOCL) 250ml BİOXİ ANİMAL HEALTH SADECE HAYVAN SAĞLIĞINDA KULLANILIR *Alkol, iyot, antibiyotik, steroid, bitkisel yağ ve hiçbir kimyasal madde içermez. *Bioxi ileri teknoloji kullanılarak üretilen yeni nesil bir yara bakım antiseptiğidir. *Yara bölgesinde zararlı Mikroorganizmaları etkisiz hale getirirken, aynı zamanda yaranın iyileşmesini ve doku yenilenmesini de destekler. *Bakteriler, Virüsler ve Mantarların duvar yapısından DNA ‘ sına kadar tüm yaşamsal fonksiyonlarına etki ederek saniyeler içerisinde öldürür. *Memeli canlıların cilt dokusu ile uyumlu olarak dengeli bir pH ‘a sahip olan Bioxi; · Her türlü yaranın yıkanması,(İrrigasyonu) · Ölü dokuların temizliği (Debridmanı) · Bir açık yarada bulunan yabancı cisimlerin, hasarlı veya enfekte dokuların, cerrahi olarak tamamen çıkarılması ve yaranın temizlenmesi sırasında güvenle uygulanabilir. *Klinik çalışmalarda irrite (Tahriş edici) olmadığı kanıtlanmıştır. *Açık yara üzerine uygulandığında ağrı, acı ya da yanma hissi yaratmaz. *Herhangi bir kalıntı bırakmaz ve yıkama gerektirmez. *Uygulayan kişilerin herhangi bir koruma önlemi almasına gerek yoktur.

Bioxi® Animal Health + Plus 100 ML JEL

49,90
Bioxi Animal Health+ Plus 100 ml JEL BİOXİ® ANİMAL HEALTH+ PLUS JEL SADECE HAYVAN SAĞLIĞINDA KULLANILIR *Alkol, iyot, antibiyotik, steroid, bitkisel yağ ve hiçbir kimyasal madde içermez. *Bioxi ileri teknoloji kullanılarak üretilen yeni nesil bir yara bakım antiseptiğidir. *Yara bölgesinde zararlı Mikroorganizmaları etkisiz hale getirirken, aynı zamanda yaranın iyileşmesini ve doku yenilenmesini de destekler. *Bakteriler, Virüsler ve Mantarların duvar yapısından DNA ‘ sına kadar tüm yaşamsal fonksiyonlarına etki ederek saniyeler içerisinde öldürür. *Memeli canlıların cilt dokusu ile uyumlu olarak dengeli bir pH ‘a sahip olan Bioxi; – Her türlü yaranın yıkanması,(İrrigasyonu) – Ölü dokuların temizliği (Debridmanı) – Bir açık yarada bulunan yabancı cisimlerin, hasarlı veya enfekte dokuların, cerrahi olarak tamamen çıkarılması ve yaranın temizlenmesi sırasında güvenle uygulanabilir. *Klinik çalışmalarda irrite (Tahriş edici) olmadığı kanıtlanmıştır. *Açık yara üzerine uygulandığında ağrı, acı ya da yanma hissi yaratmaz. *Herhangi bir kalıntı bırakmaz ve yıkama gerektirmez. *Uygulayan kişilerin herhangi bir koruma önlemi almasına gerek yoktur. *Animal Health + Plus Jel, uygulama bölgesine yapışarak yara için bariyer oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece yaraları enfeksiyonlardan uzak tutmaya yardımcı olurken rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisi sağlamaktadır. *En iyi sonucu almak için; Animal Health + Plus Jel kullanmadan önce yaranın Animal Health çözelti ile yıkanıp temizlenmesini öneririz.

Bioxi® Animal Health Sprey 150 ML

49,90
NERELERDE KULLANILIR? Büyükbaş - küçükbaş, At, Kedi, Köpek, Kuş gibi kanatlı hayvanlarda ve egzotik hayvanlarda yara, meme ve deri bakım ürünü olarak kullanılır. -Akut ve kronik yaralarda, -Enfekte olmuş açık yaralarda, -Yara bölgesinin ve bu bölgedeki deri kalıntılarının temizlenmesinde, -Yara bölgesini nemlendirmede, -Yara bölgesindeki kokuları azaltmada, -Yanık, kesik ve çiziklerde, -Ameliyat sonrası oluşan yaraların bakımında, -Ağrılı ve acı veren yaralarda, -Yırtılma ve parçalanma sonucu oluşan yaralarda, -Doğum öncesi ve sonrasında oluşan yaralarda, -Meme bakımında, Vajinal bölge temizliğinde, -Mastit, egzama, mantar enfeksiyonları ve lezyonlarda , -Eğer yaraları, Toynak hastalıkları, İp yanıklarında kullanılır.

Bioxi® Ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı’nca ürün yönetmeliğine uygun olmakla beraber firmamız, Sağlık Bakanlığı Ruhsatına, Tarım Gıda ve Hayvancılık Onayına, Almanya ve Amerika Lisanslarına sahiptir.